Чому амортизатори рекомендується міняти парами?

Амортизатори виконують в середньому 2800 робочих циклів на кілометр, тому з часом вони зношуються. Важливо, щоб при заміні зношеного або пошкодженого амортизатора його «брат» на іншій стороні автомобіля також був замінений, оскільки надзвичайно важливо підтримувати баланс між обома деталями.

Чому при повороті скрипить кермо?

Скрипить гумка (пильник) на рульовому валу. Потрібно перевстановити і змастити.

Як вирішується проблема, якщо якість роботи автосервісу клієнта не влаштовує?

Робота над претензіями клієнта – серйозна частина системи обслуговування автомобілів. Наш автосервіс докладає максимум зусиль, щоб усунути цю проблему в зародку.

При зверненні клієнта ми намагаємося з’ясувати всі можливі скарги по експлуатації автомобіля, які турбують його власника. Якщо ж прецедент-рекламація все ж виникає (не помиляється той, хто нічого не робить), то у позачерговому порядку автомеханік проводить контрольний заїзд з замовником, якщо питання виникають з якихось динамічних характеристик автомобіля або по підвісці в режимі руху – сторонні стуки , звуки і т.д.

Оперативно проводиться повторний огляд автомобіля на підйомнику, причини-рекламації виявляються і усуваються в найкоротші терміни.

Також, через два тижні після ремонту ми телефонуємо клієнту з приводу задоволення якістю робіт. Якщо в процесі обдзвону з’ясовуються невдоволення клієнта – менеджер оперативно записує на повторний огляд. А далі за обставинами з’ясовуємо, як домогтися поліпшення.

© Copyright 2020 MakSi СТО центр . Сайт розроблено в PBB design
Call Now Button