Наше СТО пропонує наступні послуги по заміні фільтрів:

  • заміна сажового фільтра, заміна каталізатора;
  • заміна паливного фільтра;
  • заміна повітряного фільтра;
  • заміна салонного фільтра;
  • заміна масляного фільтра в двигуні;
  • заміна масляного фільтра в акпп.

Всі працівники автосервісу – висококваліфіковані фахівці, які мають чималий досвід роботи з різними автомобілями.

заміна фільтрів
заміна фільтра

Заміна сажового фільтру і каталізатора

Фільтр сажі варто в сучасних дизельних двигунах і служить для очищення вихлопних газів від сажі, що утворюється при згорянні дизельного палива. Він затримує тверді частинки сажі, за рахунок чого знижується шкідливий викид в атмосферу. Фільтр складається з металевого корпусу і матриці, виготовленої з кераміки. Вихлопні гази проходять через стінки фільтра, і сажа осідає в порах керамічних стінок.
Каталізатор виконує ту ж функцію на автомобілях з двигуном внутрішнього згоряння.

Коли необхідно міняти фільтр?

Згодом фільтр засмічується, і його потрібно очистити або замінити. Датчик, встановлений в фільтрі, служить сигналом засмічення. Швидше за все, загориться відповідний значок на приладовій панелі авто.
Вартість заміни фільтру залежить від моделі вашого автомобіля. Узгоджуйте ціну з майстром СТО. Час процедури, також, залежить від пристрою конкретного автомобіля і становить приблизно 60-120 хв. Перед заміною фільтр сажі, проконсультуйтеся з майстром СТО.

Заміна паливного фільтра

Паливний фільтр використовується для очищення рідкого палива від різних домішок; він розташовується в системі живлення двигуна. Для грубої очистки використовують сітчасті, пластинчато-щілинні, стрічково-щілинні паливні фільтри, які затримують великі механічні частинки. У паливному фільтрі тонкого очищення фільтруючі елементи виконані з пористих матеріалів, таких як фетр, повсть, папір.

Коли необхідно поміняти паливний фільтр?

Заміну паливного фільтра рекомендується проводити через кожні 30 000 – 50 000 км пробігу (в залежності від типу двигуна). Заміна паливного фільтра займає приблизно 20-120 хв.
Вартість і час процедури залежить від моделі вашого авто – погоджуйте ціну і час з майстром СТО.

Заміна салонного фільтра

Існує два види салонних фільтрів: вугільні і протипилові. Пиловий фільтр може крім пилу вловлювати частинки сажі, гуми, важкі леткі сполуки, пилок рослин. Якщо волокно пройшло хлорну обробку, фільтр може протистояти навіть деяким видам бактерій. Синтетичне волокно за рахунок електростатичної напруги притягує дрібні частинки. У вугільних фільтрах фільтруючий елемент складається з шарів формованого вугілля і волокна. Вугілля – відмінний абсорбент, тому фільтр затримує не тільки дрібні, але і дуже дрібні (до 1 мкм) частинки. Він фільтрує окис азоту, сірку, речовини бензольної, фенольної груп.

Коли необхідно поміняти салонний фільтр?

Якщо в авто при включенні кондиціонера з’явився неприємний запах, стали пітніти вікна – пора міняти фільтр салону. Також, рекомендують робити заміну салонного фільтра кожні 10 000-15 000 км пробігу.

Заміна повітряного фільтра

Повітряний фільтр відіграє важливу роль в автомобілі і не варто недооцінювати його значення. Перш за все, він перешкоджає попаданню пилу і бруду в певні деталі і вузли авто. Тому, засмічення і / або вихід з ладу цього фільтра можуть призвести до серйозних неприємностей, а значить, непередбачених витрат.

Заміна масляного фільтра в двигуні

Масляний фільтр призначений для видалення забруднень з масел. Масло в працюючому двигуні забруднюється безперервно. Інтенсивність процесу забруднення залежить від конструкції двигуна, режиму експлуатації, якості палива.
Забруднене сажею і пилом масло піддає працюючий двигун величезним навантаженням, оскільки замість змазування, виконує роль наждачного паперу. Це призводить до зносу двигуна. Масляний фільтр створений, щоб цього не відбувалося. Тому, своєчасна заміна масляного фільтра збільшує термін служби двигуна в кілька разів.

До уваги клієнтів!

Звернувшись в наше СТО, ви гарантовано отримаєте максимально якісний і швидкий сервіс по заміні фільтра в вашому авто. Ви не пошкодуєте, що звернулися за допомогою в наш автосервіс!

Ціни на послуги СТО

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовте послугу зараз та отримайте знижку 5%.

Отримати знижку
Поділитися з друзями
© Copyright 2020 MakSi СТО центр . Сайт розроблено в PBB design
Call Now Button