Важіль підвіски призначений для жорсткого з’єднання маточини або поворотного кулака колеса з кузовом автомобіля. При зносі пов’язаних з ним деталей (сайлентблоков або кульових опор), а також при сильному ударі він виходить з ладу. А значить, необхідна заміна ричага (важеля) підвіски. За цією послугою ви можете звернутися в наш автосервіс.

заміна ричагів
заміна важеля

Дефект одного або декількох важелів ускладнює утримання автомобіля в векторі прямолінійного руху. Отже, знижується безпека всіх учасників дорожнього руху. Щоб цього уникнути, важливо грамотно і своєчасно діагностувати, а потім – усунути проблему. Цим готові зайнятися наші майстри. Після встановлення факту поломки ричага підвіски, вони:

  • фіксують автомобіль в потрібному для роботи положенні;
  • демонтують колесо;
  • знімають важіль;
  • при необхідності, якщо нова запчастина поставлена ​​не в збірці, запресовують в неї вісь і сайлентблоки;
  • зібраний вузол на автомобіль, потім монтують колесо і повертають справний транспортний засіб клієнту.

Чому варто довірити заміну важелів передньої підвіски нам?

Симптоми несправності важеля передньої підвіски можуть бути різними: скрип або стукіт при русі автомобіля, люфт на одному з передніх коліс, відхилення автомобіля в сторону під час їзди в прямолінійному напрямку. Найчастіше більшість з цих причин виникають через деформації важеля передньої підвіски. З’явитися він може після наїзду на яму або будь-яку іншу перешкоду на дорозі. Деякі власники автомобілів, помічаючи нетипові постукування під днищем і інші характерні проблеми в роботі підвіски, намагаються самостійно зробити заміну важеля. Однак далеко не у всіх виходить успішно це виконати – заміна важелів передньої підвіски не тільки представляє собою складну процедуру, але і вимагає наявності спеціальних пристосувань для цього: опор, стяжок, противідкатних упорів, домкрата, а також широкий перелік інструментів: набори викруток і гайкових ключів. Але найголовніше – це наявність оглядової ями в гаражі і достатнього досвіду виконання подібних операцій.

З огляду на все це, найкращим варіантом для виконання заміни важелів буде замовлення такої роботи в нашому автосервісі. На відміну від багатьох інших львівських автомайстерень, наш сервісний центр відрізняється помірною вартістю і традиційно високою якістю виконання робіт. Якщо вам потрібно, щоб заміна ричагів передньої підвіски була проведена на дійсно високому рівні – можете без сумнівів звертатися до нас. Наші майстри мають великий досвід по ремонту ходової, тому заміна важелів передньої або задньої підвіски для них не буде проблемою.

Коли необхідна заміна важелів передньої підвіски?

Своєчасна заміна ричагів вкрай важлива для збереження нормальних навантажень на інші пов’язані елементи. На жаль, часто пошкодження залишається непоміченим власником поки не призводить до плачевних наслідків у вигляді викривлення коліс і руйнування сайлентблоков. Якщо доводиться їздити по кам’янистих дорогах, бруківці, заїжджати на перешкоди, то зазначений вузол абсолютно точно відчуває перевантаження і його періодичний огляд не буде зайвим. Крім того, варто звертати увагу на будь-які непередбачені вектори навантаження. Наїзд на бордюр або бічний удар в колесо також є достатнім приводом звернутися до майстра. Заміна важелів передньої підвіски є досить клопітка робота, яка вимагає наявності спеціальних інструментів і професійних навичок автомеханіка.

Пам'ятайте!

Своєчасна кваліфікована заміна важеля – ціна вашої безпеки на дорозі!

Ціни на послуги СТО

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовте послугу зараз та отримайте знижку 5%.

Отримати знижку
Поділитися з друзями
© Copyright 2020 MakSi СТО центр . Сайт розроблено в PBB design
Call Now Button