Найбільш часті поломки генератора і їх усунення:

  • Характерний шум при запалюванні – наслідок зносу або пошкодження підшипників якоря. Генератор повністю розбирається. Тут потрібно замінити підшипники і корпус генератора.
  • Відсутність зарядного струму – проблеми з ременем генератора або щітками. У разі поломки того і / або іншого – замінити.
  • Поломка випрямного блоку через несправність діодів, перевіряється тестером. Блок, що вийшов з ладу, потрібно міняти.
  • Несправність регулятора напруги. Включається двигун на низьких оборотах на 15 хвилин, потім включаються фари і вольтметром заміряється напруга між клемою регулятора і генератором. Оптимальне напруга – 13-14 В. Якщо інше значення – замінити регулятор.

Наш автосервіс в будь-який час здійснить професійний ремонт генераторів у Львові. Висококваліфіковані фахівці з радістю допоможуть і нададуть гарантію на виконані роботи.

ремонт генератора
заміна генератора

Діагностика генераторів

Перш ніж виконувати ремонт генераторів авто, обов’язково проводиться діагностика. Вона включає детальний зовнішній огляд самого пристрою і його елементів на предмет механічних пошкоджень, а також електричну перевірку компонентів генераторів на спеціальному обладнанні – для повного обстеження генератора.
Генератор – важливий елемент автомобіля, який виробляє електроенергію, потрібну для роботи електроприладів автомобіля. Як будь-який механізм, генератор має властивість зношуватися і періодично вимагає заміни. До найпопулярніших поломок генератора, який веде до його заміни, відносяться: відсутність зарядного струму, несправність регулятора напруги, поломка випрямного блоку, пошкодження підшипників та характерний гучний звук при запалюванні.

Заміна генераторів

Заміну генератора самостійно виконувати не рекомендується, краще довірити роботу професійному автотехцентру, оснащеному необхідним обладнанням. Заміну генераторів у Львові професійно виконують досвідчені майстри автосервісу «MakSi центр» швидко, з гарантією і за вигідною ціною. Вартість заміни генератора залежить від характеру несправності і обраних автозапчастин, тому розраховується окремо в кожній конкретній ситуації.

Ціни на послуги СТО

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовте послугу зараз та отримайте знижку 5%.

Отримати знижку
Поділитися з друзями
© Copyright 2020 MakSi СТО центр . Сайт розроблено в PBB design
Call Now Button