Сервісний центр пропонує послугу заміна ступиці (маточини) переднього колеса як у нас, так і з виїздом майстра на місце стоянки або поломки автомобіля. Перевага унікальною схеми обслуговування полягає в наявності у фахівця всіх необхідних інструментів, можливості вибрати зручний час. На всі роботи надається гарантія.

заміна ступиці
заміна маточини

Маточина і її обслуговування

Маточина автомобіля виконує одночасно функцію передачі крутного моменту з приводу на колесо, шляхом шліцевого зачеплення, і установки колеса через відповідні отвори. Залежно від марки виробника і модельного ряду ступицевий вузол може включати в себе ще й гальмівний диск, а також розташовуватися, як на передніх, так і на задніх колесах.
Під час експлуатації ступиця приймає на себе серйозні динамічні і температурні навантаження. Безпека і термін служби забезпечується підшипником, при зносі якого спостерігаються характерні звуки, а при його заклинюванні – деформація поверхні внутрішнього валу маточини. Нерідко поломка маточини може бути викликана неправильним зняттям вузла, надмірним зусиллям при затягуванні колеса, неправильним регулювання колодок ручного гальма і іншими факторами. Заміна маточини зазвичай проводиться разом з підшипником.

Процес зняття і установки ступиці

  • підйом автомобіля на домкрат;
  • зняття колеса;
  • зняття супорта разом з гальмівними колодками;
  • зняття гайки, що регулює силу затяжки маточини;
  • зняття кульової опори або рульового наконечника;
  • зняття гальмівного диска;
  • зняття маточини;
  • випресування підшипника;
  • перевірка робочих поверхонь;
  • збірка в зворотній послідовності.

Заміна задньої маточини проводиться при тих же несправностях, але не на всіх автомобілях вона потрібна. В процесі заміни не потрібно спеціального інструменту, тому всі роботи можуть бути якісно виконані на місці стоянки або поломки автомобіля.
Необхідність оперативного ремонту ступичного вузла обумовлюється тим, що при заклинювання колеса є великий ризик різкого відведення автомобіля в бік з неможливістю вирулити в екстреній ситуації.

Майте на увазі. Ціна заміни маточини буде залежати від технічної складності вузла, сучасні машини мають безліч електронних систем і датчиків, які також підлягають зняттю і регулюванню. Особливістю заміни є момент затяжки маточини, важливо виконати затяжку підшипника з необхідним зусиллям, інакше може виникнути люфт колеса або складність прокручування колеса. До цієї операції слід підійти серйозно, тому що іноді може знадобитися заміна гальмівного циліндра колеса автомобіля.

Ціни на послуги СТО

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовте послугу зараз та отримайте знижку 5%.

Отримати знижку
Поділитися з друзями
© Copyright 2020 MakSi СТО центр . Сайт розроблено в PBB design
Call Now Button