У процесі свого життя на дорозі кузов автомобіля піддається багатьом небезпекам і неприємностям. І це не тільки ДТП. Камінчики, що летять з-під коліс сусідніх машин, град, гілка дерева, що впала на кузов, можуть залишити вм’ятини різного розміру і подряпати лакофарбове покриття. Але навіть якщо такі предмети здатні нанести, хоч і невеликої, шкоди автомобілю, то що ж уже говорити про ДТП.
Купуючи стару машину потрібно бути в курсі того, що траплялося з нею раніше. Деяку інформацію можна отримати, уважно оглянувши стан кузова.

діагностика кузова
перевірка стану кузова
  • Нормально оглянути кузов автомобіля можливо тільки в тому випадку, якщо він чистий. Побачити вади геометрії і якість пофарбування, вм’ятини, можна присівши біля передньої фари і ретельно оглянувши бічну поверхню автомобіля. Після цього потрібно оглянути капот і дах. Потім все те ж саме слід зробити з протилежного боку машини.
  • Ширина стиків між стійками і дверима, капотом і крилами по всій довжині автомобіля повинна бути однакова. Однаковою вона повинна бути з правого і лівого боку машини. В іншому випадку з упевненістю можна говорити, що автомобіль побував в ДТП. Перевірити геометрію кузова можна простим способом. Всі двері машини повинні закриватися з однаковим зусиллям і однаковим звуком. Якщо якісь сумніви щодо геометрії кузова з’явилися, то перевірити їх можна за контрольними точками на спеціальному стенді.
  • Машину потрібно ретельно оглянути, шукаючи сліди корозії. Як правило, швидше за все іржа починає з’являтися на порогах, підкрилках, під гумовими ущільнювачами. Обов’язково потрібно перевірити якість металу днища машини. Краще це зробити на естакаді або підйомнику.
  • Не повинно бути слідів ремонту або зварювання в місцях з’єднання крил з кузовом, місцях кріплення бампера, на силових елементах кузова.
  • Піднявши килимок багажника потрібно переконатися, що підлога багажника і ніша для запасного колеса так само не мають слідів ремонту.
  • Перевірити стан лакофарбового покриття можна, порівнявши відтінок всіх елементів машини. Якщо автомобіль був перефарбований, то колишня фарба могла зберегтися під гумовими ущільнювачами скла, дверей і кришки багажника. Колір підкапотного простору так само може відрізнятися від кольору машини. На пластикових і гумових деталях кузова.

Наш фахівець може надати послугу і на виїзді, давши попередню оцінку стану автомобіля.

Важливо пам'ятати!

Попередня експертиза автомобіля не тільки дозволяє покупцеві дізнатися всі слабкі місця придбаного авто, але і дає йому аргументовану підставу для торгу, що може істотно знизити ціну автомобіля при покупці.

Ціни на послуги СТО

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовте послугу зараз та отримайте знижку 5%.

Отримати знижку
Поділитися з друзями
© Copyright 2020 MakSi СТО центр . Сайт розроблено в PBB design
Call Now Button