У нашому автоцентрі проводиться заміна всіх технічних рідин авто: моторних масел, трансмісійних, рідин для ГПР, охолоджуючої і гальмівної рідини. Наші фахівці підберуть всі рідини строго по допусках автовиробників.
Автолюбителі повинні час від часу перевіряти рівень тих рідин в своєму авто. А коли термін її вже вироблений, то настає необхідність її замінити. Найчастіше терміни по заміні рідин залежать від автовиробника, умов експлуатації машини, величини пробігу, терміну експлуатації рідини. Не можна допускати, щоб рідина змінювала колір, консистенцію, з’являвся запах гару.

Види технічних рідин:

  • Моторне масло;
  • Трансмісійне масло і рідини;
  • Гальмівна рідина;
  • Антифриз / Тосол;
  • Рідина гідропідсилювача керма.
заміна технічних рідин
контроль технічної рідини

Моторні масла

Майстри нашого автосервісу – фахівці в області заміни моторних масел і змащувальних матеріалів. Ми можемо запропонувати дійсно привабливі ціни на мастильні матеріали від наших постачальників.

Гальмівна рідин

Гальмівна рідина змінюється раз в 2 роки або через кожні 60 000 км. За цей час вона накопичує вологу, через що зменшується температура кипіння. Якщо вчасно не поміняти рідину, то можлива відмова гальмівної системи.

Охолоджуюча рідина

В автомобілях використовуються два типи охолоджуючих рідин: антифриз і тосол. Час життя антифризу довше, ніж тосолу завдяки наявності присадок, які покращують експлуатаційні властивості. Раз в 5 років або через 100 000 км в вашому авто потрібно замінити цю рідину.

Рідина ГПР

Незважаючи на те, що деякі виробники не позначають інтервали заміни, рідину ГПР потрібно міняти приблизно раз в 2 роки або через кожні 60 000 км. Всі роботи на СТО Пробка.бай проводяться в чистому приміщенні, ви можете бути впевнені, що в технічні рідини не потрапить пил і бруд. Роботи будуть проведені оперативно і якісно.

Чекаємо вас на нашому СТО!

Ціни на послуги СТО

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовте послугу зараз та отримайте знижку 5%.

Отримати знижку
Поділитися з друзями
© Copyright 2020 MakSi СТО центр . Сайт розроблено в PBB design
Call Now Button