У дизельному автомобілі несправності паливного насоса високого тиску моментально проявляються втратою потужності, перегрівом двигуна і іншими негативними моментами. Тому діагностика і ремонт ТНВД завжди залишається затребуваною послугою на спеціалізованих СТО. У нашому СТО досвідчені майстри в найкоротші терміни усувають причини поломок. Ми працюємо з дизельними двигунами автомобілів різних марок, обслуговуванням і ремонтом займаються досвідчені професіонали.

ремонт ТНВД
діагностика ТНВД

Призначення діагностики паливного обладнання

Паливний насос високого тиску (ТНВД) може вийти з ладу раніше встановленого терміну з кількох причин. Це низька якість дизельного палива з великою кількістю домішок, використання невідповідних присадок, багаторазові спроби запустити двигун при порожньому баку і не тільки. Все це зношує паливний насос, в результаті він перестає справлятися зі своїм завданням.
Професійна діагностика виконується на спеціальному стенді, вона дозволяє визначити положення рейки ТНВД, визначити параметри палива, його витрату, перевірити управління форсунками. В результаті вдається виявити всі відхилення від норми, щоб провести повноцінний ремонт.

Переваги професійного ремонту ТНВД

Порушення роботи ТНВД призводять до нестабільної роботи двигуна через недостатню подачу палива. Також поломки проявляються складністю запуску, нестабільним тиском і іншими характерними ознаками. Самостійно провести ремонт практично неможливо: потрібно розбирати паливну систему, що дуже небезпечно без спеціальних знань, досвіду і професійних інструментів.
Наш автоцентр проводить діагностику і ремонт ТНВД у Львові – ви можете знайти автосервіс на Зеленій 115а. Наші переваги:

  • Висока технічна оснащеність. Сервіс в своєму розпорядженні має спеціальний стенд для перевірки паливних насосів.
  • Швидке і професійне усунення будь-яких неполадок.
  • Доступна ціна на діагностику і ремонт ТНВД будь-якої складності.

У процесі ремонту замінюються клапани, розпилювачі, паливні форсунки, шайби та інші деталі. Скористайтеся послугами професіоналів, щоб швидко і без зайвих витрат повернути автомобіль з дизельним двигуном до роботи.

Ціни на послуги СТО

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовте послугу зараз та отримайте знижку 5%.

Отримати знижку
Поділитися з друзями
© Copyright 2020 MakSi СТО центр . Сайт розроблено в PBB design
Call Now Button