У нашому автосервісі послугою ремонту двигуна може будь-який автомобіліст. Кваліфіковані співробітники автосервісу проведуть ремонтні роботи підвищеної складності в оптимальні терміни.

Коли слід виконувати капітальний ремонт ДВЗ?

У всіх механізмів транспортних засобів є певний ресурс роботи, в тому числі і у мотора. Після його закінчення звичайне регулювання вже не може відновити функціональність двигуна. Тому виникає потреба в проведенні капремонту двигуна. На потребу цієї процедури впливають особливості експлуатації автомобіля, а також періодичність здійснення технічного обслуговування. Ціна ремонту буде залежати від ступеня пошкоджень. Тому чим раніше вони будуть виявлені, тим дешевше обійдеться виконання ремонтних робіт.

ремонт двигуна
відновлення мотора

Які ознаки вказують на необхідність ремонту двигуна?

Навіть початківець водій легко помітить деякі неполадки, які вказують на те, що незабаром може знадобитися капітальний ремонт мотора. До їх числа відноситься:

  • Збільшення витрати масла і палива.
  • Зменшення потужності ДВЗ.
  • Виділення великої кількості вихлопних газів.

Основні причини частого проведення ремонту

Швидкий знос деталей двигуна відбувається з наступних причин:

  • Невчасна заміна масла. Ця рідина призначена для зменшення тертя запчастин. Старе масло набуває великої в’язкості і тому не може ефективно виконувати свої функції.
  • Використання засмічених фільтрів. Повітряний і паливний фільтри необхідні для того, щоб запобігти проникненню в мотор бруду і пилу. При їх забрудненні ефективність роботи фільтруючих елементів значно знижується.
  • Застосування масла низької якості. Відмінною особливістю використання низькоякісного масла є те, що воно призводить до утворення смолистих відкладень. В результаті цього змащування деталей не здійснюється, а потреба в капремонті двигуна виникає дуже часто.
  • Невчасне усунення дрібних неполадок. Далеко не завжди автомобілісти звертають увагу на невеликі несправності в роботі двигуна. Тим часом, дефекти однієї деталі можуть призвести до пошкодження інших елементів системи. Тому рекомендується усувати їх якомога швидше, оскільки вартість ремонту двигуна все ж вище, ніж ціна простих ремонтних робіт.
  • Небезпечний режим експлуатації транспортного засобу. Якщо мотор постійно функціонує на максимальних обертах і при високих навантаженнях, то термін його служби значно скорочується. Акуратна, дбайлива експлуатація машини дозволить проводити ремонт значно рідше.

Що робити після капремонту двигуна?

Після виконання капітального ремонту рекомендується використання автомобіля в «бережливому режимі». Потрібен час для притирання нових деталей. Обкатка може здійснюватися як в автосервісі на спеціальному стенді, так самим автомобілістом, на звичайній дорозі. З огляду на те, скільки коштує капремонт двигуна, бажано проводити якісну обкатку, оскільки вона дозволить уникнути зниження ресурсу мотора майже на 25 відсотків.

Ціни на послуги СТО

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовте послугу зараз та отримайте знижку 5%.

Отримати знижку
Поділитися з друзями
© Copyright 2020 MakSi СТО центр . Сайт розроблено в PBB design
Call Now Button