Для більшості сучасних автоматичних коробок передач, після їх капітального ремонту, необхідна допомога фахівця «акппшника-реаніматолога» для повернення до нормального життя всередині злагодженого організму автомобіля. Нині вже недостатньо просто перебрати АКПП, але необхідно «прив’язати» її до блоків управління і двигуну (у більш сучасних автомобілів також до ключа запалювання і систем безпеки автомобіля), а також заново навчити її «ходити».

адаптивність акпп
адаптація акпп

Скидання адаптаційних функцій АКПП необхідне навіть для «розумних» адаптивних автоматів, для подальшої їх правильної адаптації. Багато хто вважає дане твердження «страшилкою», але це сувора правда в області обслуговування і ремонту АКПП. Без повернення до заводських налаштувань, нові дані, що надходять в електронний блок управління, будуть лягати не на рівний «фундамент» даних, викликаючи неприємні перемикання передач автомата, як мінімум тривалий час, а може і на постійній основі.
Скидання адаптацій АКПП для різних автомобілів проводиться різними способами (частіше відомими тільки вузькому колу фахівців), так само, як і адаптація автомата. Існує безліч способів, як за участю автомобільного сканера, для даної марки автомобіля, так і механічна адаптація, за допомогою набору різних «шаманських» дій, з ключем запалювання, педальним вузлом, селектором передач, і правильної обкатки.
Часом «норовливі» автомобілі проходять процес адаптації АКПП досить довго, і повірте, не для очей і нервів власника транспортного засобу. У нашому СТО майстри з багаторічним досвідом, вказуючи на необхідність адаптації автоматичної коробки передач, не намагаються вам нав’язати послугу, тим більше що вона входить у вартість робіт по ремонту АКПП, а намагаються вам швидше повернути друга, що пройшов «пересадку органів», і пройти цей шлях «повернення до життя» вам самим, в надії тільки на самоадаптацію АКПП, не рекомендується.
Так само не рекомендований самостійний «ремонт АКПП» шляхом проходження скидання адаптацій, і повернення до заводських налаштувань, оскільки ваша автоматична коробка передач адаптується до загального зносу і збільшенням зазорів, до зміни тиску і інших проявів старіння автомата, і «еліксир молодості» у вигляді скидання адаптаційних функцій, швидше надалі зашкодить роботі АКПП, тому краще довірити процес відновлення працездатності вашої автоматичної коробки передач професіоналам, які вам зможуть дати гарантії.

Ціни на послуги СТО

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовте послугу зараз та отримайте знижку 5%.

Отримати знижку
Поділитися з друзями
© Copyright 2020 MakSi СТО центр . Сайт розроблено в PBB design
Call Now Button