Для чого потрібна система EGR? Як працює EGR? Які переваги можна отримати при його видаленні? Що буде якщо його не видалити?

Принцип дії системи EGR

Система рециркуляції вихлопних газів (англ. Exhaust Gas Recirculation, EGR), вона ж система рециркуляції відпрацьованих газів РВГ – призначена для зниження шкідливих викидів в атмосферу, зокрема оксидів азоту (NOx). На цьому її призначення закінчуються.
До складу системи входить: клапан (раніше відкривався вакуумним актуатором, зараз з електронним приводом), охолоджувач відпрацьованих газів (вихлопні гази, проходячи через нього, остигають за рахунок циркуляції охолоджуючої рідини) і трубки, що з’єднує випускний і впускний колектор.
Як це працює. На певних оборотах двигуна подається команда на соленоїд актуатора або на електромагнітний клапан на відкриття (на певний відсоток), при цьому прикривається дросельна заслінка (останнім часом вона не використовується) щоб певна кількість вихлопних газів потрапила під впуск. Змішуючись з повітрям виходить менш збагачена киснем суміш, яка при згорянні віддасть менше енергії і, отже, нижче буде температура в камері згоряння. Таким чином в атмосферу викидається менше оксиду азоту.

видалення egr
видалення егр

Несправності EGR бувають такі:

  • Вихід з ладу самого клапана EGR (закушує шток клапана від величезної кількості сажі)
  • Вихід з ладу електромагнітного моторчика управління клапаном (коротке замикання, обрив і тд)
  • Протікання охолоджувача вихлопних газів (як правило через велику кількість сірки в паливі, яка змішується з парами води і утворює сірчану кислоту, яка роз’їдає стінки охолоджувача!)

Видалення EGR в разі виходу його з ладу це вірне рішення, оскільки плюсів куди більше, ніж мінусів. До плюсів можна віднести: немає необхідності купувати дорогий вузол і охолоджувач до нього, знижується витрата палива, збільшується термін служби мотора, збільшується потужність. До мінусів можна віднести лише вартість видалення системи EGR та менш екологічний вихлоп.
Є думка, що при видаленні EGR може вийти з ладу турбіна або мотор, оскільки температура вихлопних газів буде вище. Поспішаємо вас заспокоїти – це не так. Система EGR знижує температуру на кілька градусів, а запас міцності сильно перевищує це значення!
Видалити EGR у Львові рекомендуємо в нашому автосервісі. Саме тут працюють професіонали, з величезним досвідом роботи по  бензинових і дизельних авто! У нас можна провести як програмне відключення системи EGR, так і фізичне вилучення його!

До уваги клієнтів!

Прийшовши до нас, ви отримуєте гарантії на всі роботи, високу якість виконаних робіт, а також знижки постійним клієнтам. Зателефонуйте і запишіться! Працюємо з фізичними і юридичними особами, готівковий і безготівковий розрахунок!

Ціни на послуги СТО

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовте послугу зараз та отримайте знижку 5%.

Отримати знижку
Поділитися з друзями
© Copyright 2020 MakSi СТО центр . Сайт розроблено в PBB design
Call Now Button