Якісний автосервіс пропонує перевірити коробку передач в кілька етапів.

Етапи діагностики КПП

Етап перший – перевірка масла в коробці

Дана операція можлива, якщо є щуп. Перевірка рівня масла в коробці дозволить запобігти передчасному зносу складових пристрою. Також слід уточнити, що автовласник повинен стежити за станом мастила, оскільки його ресурс також обмежений. Заміну масла в коробці краще проводити на СТО, де фахівці підкажуть, яке саме мастило заливати.

Етап другий – частота обертання валу

Авто має велику швидкість в моменти, коли частота обертання валу висока. Ця правило стосується і механічної, і автоматичної КПП. Будь-яка коробка вносить свої корективи в роботу вала у вигляді кратності. Саме від своєчасного включення потрібної передачі залежить ресурс самого пристрою. Тому вимір такої характеристики як частота обертання валу при діагностиці коробки передач необхідний.

Етап третій – зовнішній огляд

Дослідження КПП на зовнішні пошкодження обов’язкове, оскільки під час його експлуатації можливе порушення цілісності корпусу пристрою. Ці неприємні наслідки можуть бути викликані ударом каменю або ж в момент торкання днищем нерівного дорожнього полотна. На цьому етапі виявляються відколи, тріщини на корпусі, перевіряються всі кріплення, коробка оглядається на підтікання масла. До слова, явне підтікання трансмісійного масла – це маслянисті калюжі під машиною.

Етап четвертий – плавність перемикання передач

Однією зі складових ідеального функціонування КПП є плавність перемикання передач. При цьому в авто з «механікою» плавність залежить виключно від майстерності водія. Діагностика коробки автомат в цьому напрямку вимагає більш ретельного аналізу. Порушення плавності в такій коробці є однією з причин термінового звернення в автосервіс.
Наявність ривків при перемиканні передач в момент рушання або під час поїздки говорить про порушення функціонування пристрою. Однак треба знати, що подібні ривки можуть стати наслідком несправностей в системі запалювання або паливній системі. Знайти точне місце поломки допоможе автомайстер на СТО.

ремонт кпп авто
ремонт коробки передач

Діагностика коробки передач шляхом тест-драйву

Майстер з досвідом в процесі заїзду зможе визначити вузол машини, в якому з’явилася несправність, за характером ривків. Дана послуга вигідна при покупці авто з пробігом, оскільки цей спосіб діагностики покаже ходові якості машини і можливі несправності інших систем автомобіля.

Комп’ютерна діагностика КПП

Процес діагностики МКПП і АКПП можна спростити в плані зняття самої коробки, якщо скористатися комп’ютерною діагностикою. Використання цього способу, заснованого на підключенні сканера, що зчитує всі помилки, стало можливим через наявність на борту комп’ютера. Завдяки своїм вигідним особливостям цей вид перевірки коробки є одним з найбільш невитратних за часом і фінансів; плюс до всього він досить точний.
Комп’ютерна діагностика КПП допомагає з максимальною точністю визначати

  • ступінь зношеності;
  • необхідність регулювання;
  • місце виникнення несправності.

Важливо пам'ятати!

Регулярна діагностика та обслуговування коробки переключення передач автомобіля дозволяють уникнути дорогого ремонту і зробити поїздки максимально безпечними та комфортними!

Ціни на послуги СТО

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовте послугу зараз та отримайте знижку 5%.

Отримати знижку
Поділитися з друзями
© Copyright 2020 MakSi СТО центр . Сайт розроблено в PBB design
Call Now Button