Процес демонтажу ТНВД

Процес заміни ТНВД – досить складний процес, який виконується в кілька етапів. Демонтаж паливного насоса високого тиску починається з від’єднання проводів і зливу охолоджувальної рідини. Наступний етап, який включає в себе зняття ТНВД – демонтаж шківа насоса системи охолодження. Потім знімаються ремені компресора і генератора. Після цього зняття ТНВД вимагає демонтажу кожуха розподільника повітря. Наступним кроком стане від’єднання тросів газу і холостого ходу.
Демонтаж ТНВД стане можливим тільки після повного від’єднання електропроводки. Потім, після зняття кріпильних гайок, зубчасте колесо знімається з насосного валу. Зняття ТНВД вважається виконаним, коли насос і втулка повністю демонтовані.

демонтаж тнвд
монтаж паливного насоса

Монтаж паливного насоса

Установка ТНВД після ремонту починається з розміщення насоса на опорному кронштейні. Наступний крок, який включає в себе монтаж паливного насоса високого тиску – установка зубчастого колеса. Зазвичай установка ТНВД на двигун проводиться по посадковим мітках, зробленим в процесі демонтажу. Подальше встановлення паливного насоса проводиться шляхом приєднання паливних трубок і електропроводки. Наступний крок, який вимагає встановлення ТНВД, – під’єднання і регулювання троса газу.
Установка насоса завершується приєднанням до вакуумному перетворювача. Після цього залишається лише під’єднати негативний дріт до батареї і видалити повітря із системи живлення: монтаж ТНВД на двигун вважається виконаним. Фінальний етап: запуску двигуна і регулювання ТНВД.

Де зробити заміну ТНВД

Описаний алгоритм дуже важко виконати в кустарних умовах, до того ж кожен автомобіль має свої особливості. Фахівці нашого автосервісу швидко і якісно проведуть демонтаж паливного насоса високого тиску. Після ремонту або заміни насоса досвідченими механіками буде проведена установка ТНВД на двигун. Для постійних клієнтів діє система знижок. Якщо виникла необхідність в заміні паливного насоса, звертайтеся до нас, і монтаж ТНВД буде проведений точно в обговорені терміни.

Ціни на послуги СТО

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовте послугу зараз та отримайте знижку 5%.

Отримати знижку
Поділитися з друзями
© Copyright 2020 MakSi СТО центр . Сайт розроблено в PBB design
Call Now Button