Щоб вібрації силового агрегату не передавалися на кузов автомобіля під час роботи, мотор встановлюється на спеціальні опори, які утворюють подушку. Вона може бути зроблена з щільної гуми або в гідравлічній конструкції. Негативні фактори і механічні пошкодження знижують функціональність опор. Заміна подушки двигуна виконується різними способами, з урахуванням моделі машини і конструктивних особливостей опор. Наш автоцентр швидко і ефективно усуне проблему за доступною ціною. На виконані роботи надаються гарантійні терміни.

Як проводиться заміна подушки двигуна?

Процес для конкретних моделей авто може відрізнятися за рахунок унікальних особливостей силового агрегату. Зазвичай складності виникають при проведенні робіт на V-образних моторах Ауді, Ніссан і ряді інших іномарок, на яких використовуються гідравлічні опори. Сам процес поділяється на наступні етапи:

  • підготовчі роботи (демонтаж блокуючих доступ вузлів і деталей);
  • підвішування двигуна на балці або підйомнику;
  • знімаються кріплення і стара подушка (несправні опори);
  • встановлюються нові опори (спочатку передні);
  • здійснюється складання.
заміна подушки двигуна
заміна опори двигуна

Чому з’являється вібрація після заміни подушки двигуна

Незважаючи на досить простий опис, роботи по монтажу нової подушки досить складні. На даному етапі потрібно домогтися правильного виставлення рівня, регулювати кожну опору згідно з інструкцією виробника і виконувати ряд додаткових дій. При цьому на деяких машинах (меншість) ліва подушка розташована ближче до передньої частини, тому починати необхідно з її монтажу. На автомобілях ВАЗ процес найбільш простий через схожість конструкцій силових агрегатів. На інших авто можуть виникнути складності через наявність нестандартних кріплень або відсутності запчастин на старі моделі.

Причини і симптоми

Необхідність заміни подушки виникає нечасто. Вони пошкоджуються переважно під впливом негативних факторів (механічних впливів, агресивних речовин і іншого). В основному пошкоджується нижня подушка. Визначити наявність неполадки дозволяють характерні ознаки:

  • періодичне похитування автомобіля;
  • передача вібрацій на кузов при роботі двигуна;
  • при гальмуванні і початку руху чутні стуки і клацання;
  • на важіль КПП передаються удари під час перемикання швидкостей.

Силовий агрегат створює сильні вібрації, тому несвоєчасне усунення проблем може привести до серйозних пошкоджень основних робочих органів і вузлів.

До уваги клієнтів!

Процес заміни подушки двигуна вимагає наявності спеціальних інструментів і досвіду. Неправильно встановлений рівень призведе до швидкого пошкодження нової подушки, що стане причиною додаткових витрат. Ми швидко і якісно замінимо опори за низькою ціною. При цьому майстри центру знайдуть найбільш вигідний і ефективний спосіб вирішення проблеми.

Ціни на послуги СТО

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовте послугу зараз та отримайте знижку 5%.

Отримати знижку
Поділитися з друзями
© Copyright 2020 MakSi СТО центр . Сайт розроблено в PBB design
Call Now Button