Профілактичний огляд стартера необхідно здійснювати кожні 45 000 км пробігу. Стартер – одна з найважливіших частин автомобіля, яка приводить в роботу двигун, тому дуже важливо вчасно помітити несправність. Якщо ж при повороті ключа запалювання чути лише клацання і тріск – необхідно звернутися до сервісного центру.
Ремонт стартерів – дуже відповідальна справа і дилетантів не терпить, адже навіть зрозуміти в чому причина збою буває дуже складно. У спеціалізованих центрах огляд стартера проводиться на діагностичному стенді, який дозволяє професіоналам точно виявити несправну деталь. Як правило, вихід стартера з ладу може бути викликаний:

  • поганим контактом між зажимами;
  • зношеністю шийки вала;
  • прихованими проблемами: обрив проводки або міжвиткове замикання. Останнє свідчить про необхідність провести ремонт реле стартера.

Причини можуть бути найрізноманітнішими, а ціни на ремонт стартера залежать від пошкодженої комплектуючої, складності ремонту, а також від необхідності відновлення або заміни. При цьому іноді трапляється, що заміна стартера може вийти навіть дешевше ремонту.

ремонт стартера
заміна стартера

Як здійснюється ремонт і обслуговування стартерів

Для проведення ремонту стартера транспортного засобу необхідно провести ряд робіт:

  • Розібрати деталь на складові її елементи. Для підвищення ефективності діагностики і ремонту комплектуючі ретельно прочищають і промивають.
  • Виявити причину несправності. За допомогою спеціального обладнання деталі стартера перевіряються на наявність будь-небудь дефектів: зносу, тріщин і відколів, корозії та інших.
  • Узгодити ціну ремонтних робіт з клієнтом. Власник автомобіля може погодитися на заміну деталей або відмовитися від неї, в цьому випадку фахівці акуратно зберуть пристрій і віддадуть його в тому ж вигляді.
  • Замінити пошкоджені деталі. Елементи стартера, що вийшли з ладу, змінюються на аналогічні нові. Ми використовуємо тільки якісні комплектуючі, тому ви можете бути впевнені, що деталі підійдуть до вашого автомобіля і забезпечать його безвідмовну роботу.
  • Збірка і перевірка агрегату. Вузол збирають і перевіряють його працездатність на спеціальному стенді.

Якщо у вас виникла необхідність в проведенні професійного ремонту стартера вашого автомобіля, звертайтеся в нашу компанію. Досвідчені та кваліфіковані фахівці в найкоротші терміни повернуть ваш транспортний засіб у працездатний стан. Ми гарантуємо високу якість проведення робіт, при цьому ціна послуг по обслуговуванню автомобілів у нас завжди залишається розумною.

Ціни на послуги СТО

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовте послугу зараз та отримайте знижку 5%.

Отримати знижку
Поділитися з друзями
© Copyright 2020 MakSi СТО центр . Сайт розроблено в PBB design
Call Now Button