Кульові опори з’єднують маточини з важелями підвіски і забезпечують вертикальну фіксацію коліс під час маневрування. Саме вони несуть на собі основну вагу транспортного засобу і найбільше страждають від незадовільного стану дорожнього покриття та підвищеного ударного навантаження. Підібрати комплектуючі, оцінити ступінь зносу ходової і провести заміну кульових опор вам допоможуть фахівці нашого автосервісу.

Ознаки зносу кульових опор

Кульові опори класифікуються за способом кріплення до важеля і можуть бути:зні

  • з’ємними – з’єднуються з підвіскою за допомогою болтів, гайок або заклепок;
  • інтегрованими – запресовані в важіль, змінюються тільки в зборі.

Кількість опор залежить від конструкції підвіски і може варіюватися від 2 до 10. Як правило, деталі, розташовані паралельно одна одній, зношуються більш-менш рівномірно. Але, навіть якщо з ладу вийшли тільки ліві / праві опори, потрібно міняти вузли з двох сторін, щоб не допустити асиметрії коліс.

заміна кульової опори
заміна шарової

Як зрозуміти, що автомобілю потрібна заміна нижньої чи верхньої кульової опори? На це вказують:

  • скрип і скрегіт маточини на поворотах;
  • постукування важелів під час подолання перешкод (трамвайні колії, ями і т.д.);
  • нестійкість курсу і виляння коліс при русі на високій швидкості.

Визначити, яка з опор стала причиною несправності автомобіля, допоможе діагностика підвіски на підйомнику. Проводити її рекомендується не рідше 2 разів на рік.

Заміна кульових опор в «MakSi центрі»

У деталей, випущених різними виробниками комплектуючих, різний термін служби. Тому ресурс кульових опор може коливатися від 20 до 150 тис. км пробігу. Дуже багато залежить і від режиму експлуатації машини, стану дорожнього полотна і стилю водіння власника автомобіля.
Щоб не пропустити момент зносу кульових опор, не ігноруйте регламентне ТО. І стежте за поведінкою машини на трасі: якщо на поворотах колеса скриплять, а автомобіль мотає з боку в бік, значить настав час для заміни верхньої і нижньої кульової опори.

До уваги клієнтів!

Пройти комплексну діагностику підвіски, проконсультуватися з майстром і поміняти зношені деталі вам допоможе наш автосервіс. Ремонт автомобіля з нами – це оригінальні комплектуючі, висока якість обслуговування і фіксовані ціни на послуги.

Ціни на послуги СТО

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовте послугу зараз та отримайте знижку 5%.

Отримати знижку
Поділитися з друзями
© Copyright 2020 MakSi СТО центр . Сайт розроблено в PBB design
Call Now Button