Можливості комп’ютерної діагностики автомобіля

Проводити повну комп’ютерну діагностику слід один раз на півроку. Згоден, дорогувато, але це набагато дешевше, ніж усувати, потім серйозну несправність або валятися на лікарняному ліжку.
Що можна перевірити при комп’ютерній діагностиці? Це, перш за все системи управління двигуном (датчики ДВС), АКПП, системи активної і пасивної безпеки (подушки безпеки), а також робота пристроїв курсової стійкості та динамічної стабілізації, камер парктроніків і т. д. Виявлення помилок комп’ютерної системи автомобіля за допомогою звірки відповідності інформації з бортового комп’ютера автомобіля. Можливо навіть визначення реального пробігу автомобіля, правда, не на всіх моделях авто.

комп'ютерна діагностика автомобіля
діагностика за допомогою комп'ютера

Для чого проводити комп’ютерну діагностику

Багато автовласників вважають, що це абсолютно непотрібне заняття. Але це в корені невірно, адже своєчасна комп’ютерна діагностика якраз і допомагає заощадити гроші на ремонті автомобіля, попередивши всі його «болячки». А також, убезпечити вас в дорозі, від несподіваної поломки. Добре, якщо вона незначна. А якщо це система безпеки, на яку ви так розраховували. Адже так можна з легкістю потрапити в ДТП. А поломка на порожньому місці не виникає, вона є прямим наслідком навіть дрібних несправностей, або зношування деталей в процесі експлуатації машини.
Особливо важливо провести комп’ютерну діагностику, при покупці автомобіля, щоб не було потім ніяких сюрпризів.
Крім самої діагностики автомобіля, система може зчитувати і коригувати помилки в роботі бортового комп’ютера, а значить провести найпростіший чіп – тюнінг двигуна. Наприклад, можливо як зменшення, так і збільшення оборотів холостого ходу або внесення змін в регулювання паливної ситеми.

Процес діагностики

Здійснюється перевірка досить просто. Ви приїжджаєте на автосервіс і замовляєте повну або часткову комп’ютерну діагностику свого автомобіля.
Проводиться комп’ютерна діагностика за допомогою спеціального сканера, що здатний засікати найнезначніші зміни в роботі ДВЗ, трансмісії, некоректної роботи гальм і датчиків приладового щитка і т. д.
Перевірка проводитиметься в режимі онлайн з відстеження відразу чотирьох графіків роботи системи, тому навіть повна комп’ютерна діагностика, не забере у вас багато часу. Зате результат такої перевірки, для вас і вашого автомобіля, просто неоціненний.

Ціни на послуги СТО

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовте послугу зараз та отримайте знижку 5%.

Отримати знижку
Поділитися з друзями
© Copyright 2020 MakSi СТО центр . Сайт розроблено в PBB design
Call Now Button