Коробка передач вважається досить складною деталлю автотранспортного засобу. Вона служить для забезпечення оптимального режиму роботи силового агрегату. Основним фактором підтримки її в справному стані – це належна якість в ній масла. Під час експлуатації машини властивості рідини втрачаються, що призводить до її деградації. В результаті відбувається заклинювання коробки передач. Тому заміна масла повинна здійснюватися своєчасно. Масло змащує всі елементи трансмісії, підтримуючи нормальний тиск для роботи КПП.

заміна масла в коробці передач
заміна масла кпп

Заміна масла в АКПП

Більш вимогливою до техобслуговування є автоматична коробка перемикання передач (далі – АКПП). Поступово масло все слабше змазує всі частини агрегату. Масло в АКПП використовується не тільки для змазування частин трансмісії, а й бере на себе функцію рідини, яка відводить тепло. Заміна масла в коробці передач – один з основних етапів проведення техобслуговування автотранспортного засобу. Вона робить трансмісію більш чутливою, а також допомагає уникнути ремонту АКПП. Здійснюючи цю процедуру в автосервісі, майстер очищає картер від частинок металу і пилу, а також замінює фільтр.

Заміна масла в МКПП

В МКПП система змащування досить проста. Рідина забезпечує змащення всіх внутрішніх елементів. Дрібні металеві частинки можуть відвалитися від шестерень в міру їх експлуатації. Згодом тертя призводить до погіршення якості рідини. Тому якщо у вас стоїть механіка, заміна масла в коробці повинна здійснюватися кожні шістдесят тисяч кілометрів.

Несвоєчасна заміна масла в КПП авто призводить до деяких неполадок:

  • утруднене перемикання передач;
  • скрегіт в коробці.

Заміна масла в КПП повинна проводитися кваліфікованими майстрами в умовах автосервісу. Неправильний вибір масла або заливка неякісної рідини в трансмісію може привести до виходу з ладу КПП автомобіля.

Вартість заміни масла в КПП

Ціна даної послуги залежить від якості масла, терміновості робіт, виду коробки і інших чинників. Промивання КПП повинне супроводжувати процес заміни масла. Воно дозволяє забезпечити повний злив старого масла, видалити нагар, поліпшити циркуляцію масла і т.п. За дану послугу також потрібно буде заплатити.

До уваги клієнтів!

Якщо ви хочете уникнути швидкого ремонт КПП, варто довіритися професіоналам. Ми зробимо заміну масла якісно і в найкоротший термін. Ми використовуємо тільки якісне масло, яке відповідає рекомендаціям автовиробників.

Ціни на послуги СТО

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовте послугу зараз та отримайте знижку 5%.

Отримати знижку
Поділитися з друзями
© Copyright 2020 MakSi СТО центр . Сайт розроблено в PBB design
Call Now Button