Ремонт рульових рейок

У нормальних умовах рульова рейка служить від 200 до 250 тисяч км. В умовах наших доріг цей термін зменшується на невизначену кількість кілометрів. Через один невдалий наїзд на бордюр або попадання в яму головний силовий вузол може вийти з ладу – рейка зламається.

ремонт рульової рейки
заміна рульової рейки

Як дізнатися, що рульова рейка вийшла з ладу?

Головні ознаки поломки:

  • тече масло з-під автомобіля;
  • з’явився стукіт;
  • стукіт супроводжується віддачею в рульове колесо;
  • кермо туго повертається;
  • збільшився люфт керма.

Зазначені симптоми – це практично передсмертні судоми рульової рейки. Ще трохи і вона повністю вийде з ладу. Купувати новий силовий вузол – це великі гроші. Ремонт рульових рейок у Львові набагато дешевше, ніж повна заміна деталі.

Як відреставрувати рульову рейку?

По-перше, потрібна діагностика. По-друге, команда фахівців. По-третє, спеціальне обладнання для зняття рейки, і деталі для заміни зламаних частин механізму. Якщо у Вас є все це, чудово – Ви можете самостійно полагодити рейку. Ну, а якщо немає, навіть не намагайтеся вийняти вузол з машини – це тільки погіршить ситуацію.
Наш автосервіс спеціалізується на даному виді послуг. Пропонуємо вам швидкий і гарантований спосіб повернути до роботи зламану рейку. Самостійно продіагностуємо, знімемо несправні деталі і поставимо на їх місце оригінальні компоненти від офіційних постачальників.

Заміна рульової рейки

Заміна рульової рейки автомобіля проводиться, якщо вона не підлягає ремонту, або коли ціна відновлення занадто висока. У цьому випадку власник машини має два варіанти розвитку подій. Найбільш очевидний – покупка нового механізму. Однак, оскільки такі компоненти системи, в більшості випадків, бувають тільки оригінальні, вартість нової рейки буде вельми висока. Тому, якщо Ви володієте досить старим автомобілем, подібні витрати будуть недоцільні. Тоді Ви можете звернутися на вторинний ринок, де пропонують подібні механізми в зборі. Звичайно, вибір постачальників повинен проводитися з великою ретельністю. Але, якщо вибрати відповідальних продавців можна знайти цілком гідний екземпляр.

Приїжджайте до нас – швидко проведемо ремонт рульової рейки. Ми знаємо всі нюанси роботи цього силового вузла і допоможемо з консультацією. Дзвоніть зараз!

Ціни на послуги СТО

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовте послугу зараз та отримайте знижку 5%.

Отримати знижку
Поділитися з друзями
© Copyright 2020 MakSi СТО центр . Сайт розроблено в PBB design
Call Now Button