Ми пропонуємо професійну заміну:

  • Моторного масла.
  • Мастильного матеріалу в коробці передач.
  • Холодоагенту.
  • Робочої рідини гідравлічного підсилювача рульового управління.
  • Гальмівної рідини.

Своєчасна заміна масла – запорука бездоганного здоров’я вашого авто. Від якості мастильних і гідравлічних рідин безпосередньо залежить безпека кожної поїздки.

заміна масла
заміна мастил

Заміна масла в двигуні і трансмісії – безумовно не та процедура, за яку вам хотілося б викладати значну суму. Ми поділяємо такий підхід, тому що можемо забезпечити доступну ціну цієї послуги при дилерській якості виконання. Утримувати низькі ціни нам допомагають використання передового обладнання та бажання надати класний сервіс кожному клієнту.

Заміна масла в двигуні

В середньому, незалежно від того, бензиновий або дизельний в авто двигун, масло необхідно міняти кожні 10-15 тисяч кілометрів пробігу. Однак в залежності від моделі автомобіля і умов його експлуатації цей термін може змінюватися, тому слід покладатися на рекомендації, зазначені в керівництві по обслуговуванню транспортного засобу.
У деяких випадках потрібна передчасна заміна моторного масла. Так, мастильний матеріал може швидше прийти в непридатність, якщо автомобіль експлуатується в сильно запиленій місцевості, в умовах частих перепадів температури, при підвищеній вологості. Також негативно впливають на стан масла тривалі простої транспортного засобу, часті поїздки на малі відстані і рух в заторах.
Одночасно з моторним маслом замінюються гумові ущільнювачі системи змащення, а також масляний фільтр. «Гаражні автолюбителі» часто нехтують цим правилом, що зводить результат робіт нанівець: після того як була проведена заміна, масло, залите в двигун, засмічується вмістом фільтра або починає циркулювати без фільтрації. Наші фахівці строго дотримуються алгоритму заміни, регламентованого виробником кожного конкретного транспортного засобу, щоб двигун вашого авто безвідмовно служив якомога довше.

Заміна масла в коробці передач

Для коректної роботи компонентів трансмісії також іноді потрібно міняти мастило – як правило, значно рідше, ніж моторне масло. Періодичність, з якою виконується заміна масла в коробці передач, завжди вказується автовиробником для конкретного автомобіля.
Заміна трансмісійного масла – процес який необхідно довіряти тільки співробітникам надійного автосервісу, оснащеного сучасною технікою. Справа в тому, що це трудомістка процедура, що вимагає досвіду обслуговування одного з найскладніших вузлів автомобіля. Заміна масла в МКПП, АКПП і заміна масла в варіаторі виконується по-різному, що також підвищує вимоги до професіоналізму майстрів.
Важливо не тільки врахувати відмінності в алгоритмі дій при проведенні процедури, але і залити рідину, що відповідає типу трансмісії. Відповідне для АКПП масло непридатне для використання в «механіці» і варіаторі, і навпаки. Кожен автовиробник вказує, який мастильний матеріал необхідно використовувати для трансмісії конкретної моделі. «Гаражні фахівці» не завжди орієнтуються в специфікаціях масла, а іноді і свідомо нехтують відмінностями рідин, що призводить в результаті до відмови коробки передач. Зрозуміло, в результаті, при заміні масла в коробці передач, поради таких «знавців» сильно б’ють по кишенях їхніх клієнтів.
Наші фахівці мають високу кваліфікацію, тому ви без сумнівів можете довірити їм свою машину.

Відповідальний підхід до обслуговування авто

У нашому автосервісі працюють професіонали з величезним досвідом, вони ретельно відстежують впровадження нових технологій в автомобілебудуванні. Тому заміна масла в АКПП, МКПП або моторі завжди виконується якісно. Після відвідин нашої СТО ви забудете про дратівливий стукіт, скрегіт і вібрації з боку мотора або трансмісії. Іноді звичайної заміни мастильних матеріалів досить для того, щоб автомобіль став вести себе як новий.
Які б у вашій машині не були двигун і коробка, масло буде підібрано в суворій відповідності до рекомендацій автовиробника. Завдяки налагодженому партнерству з постачальниками комплектуючих і витратних матеріалів для автомобілів, у нас є можливість замовляти технічні рідини для будь-яких моделей транспортних засобів.

До уваги клієнтів!

Всі роботи, пов’язані із заміною масла в двигуні і коробці передач, ми виконуємо за помірними цінами. При цьому ми не вишукуємо неіснуючі «поломки» і не нав’язуємо додаткові послуги. Ви платите тільки за ті процедури, які дійсно доцільні на момент відвідування СТО. Виберіть раціональну економію – довірте автомобіль нам!

Ціни на послуги СТО

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовте послугу зараз та отримайте знижку 5%.

Отримати знижку
Поділитися з друзями
© Copyright 2020 MakSi СТО центр . Сайт розроблено в PBB design
Call Now Button