Основу даної частини авто складають рама, мости, підвіска і колеса з шинами. Саме вони підтримують безпечний і стабільний рух автомобіля, а їх стан безпосередньо впливає на комфорт і безпеку поїздок. Саме через механізми ходової колеса пов’язані з кузовом, і саме вони регулюють вібрацію і тряску при проходженні перешкод і швидкісній їзді. Крім того, підвіска зменшує нахил кузова при поворотах, що часто дозволяє уникнути заносів і аварійних ситуацій.

Діагностика ходової частини
перевірка стану ходової авто

Як і інші важливі елементи, ходова має обмежений робочий ресурс і з часом вимагає обслуговування і ремонту. Чим частіше автомобіль використовується, тим частіше йому потрібна діагностика – якщо при помірній експлуатації досить приїжджати на СТО після кожних 20-30 тисяч кілометрів, то при активному користуванні візити до майстра на техогляд будуть потрібні ще частіше. Однак, не тільки пробіг вказує на необхідність обслуговування – якщо ви чуєте при русі сторонні звуки, скрипи, постукування, якщо автомобіль заносить або відбувається підвищений знос покришок, необхідно терміново звернутися на СТО. Спеціаліст виявить джерела проблеми і запропонує оптимальні шляхи їх усунення.

Що включає в себе діагностика ходової

  • Перевірка зносу амортизаторів, стану важелів і пружин, цілісності кульових, чашок і рульових наконечників;
  • Діагностика підвіски;
  • Перевірка рами і ресор;
  • Діагностика основних вузлів;
  • Перевірка пружин;
  • Перевірка маточин;
  • Оцінка ступеня зносу колодок гальмівної системи (може знадобитися заміна гальмівних колодок), барабанів, дисків, шлангів та амортизаторів;
  • Перевірка кутів коліс і розвал-сходження;
  • Перевірка гідравліки на герметичність і діагностика гальмівної системи.

Після того, як виявлені всі поломки і зношені елементи, фахівець повідомляє про це власника авто і становить список елементів для ремонту або повної заміни. Якщо власник згоден з даними списком, майстри приступають до ремонту авто.

Важливо пам'ятати!

Регулярна діагностика та обслуговування ходової частини дозволяють уникнути дорогого ремонту і зробити поїздки максимально безпечними та комфортними!

Ціни на послуги СТО

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовте послугу зараз та отримайте знижку 5%.

Отримати знижку
Поділитися з друзями
© Copyright 2020 MakSi СТО центр . Сайт розроблено в PBB design
Call Now Button