Коли потрібний ремонт зчеплення

Існує кілька ознак, при появі яких варто задуматися про відвідування станції технічного обслуговування. До них відноситься:

  • Рух машини ривками. В такому випадку слід перевірити маховик, а також маточини привідного валу.
  • Авто не набирає швидкість при збільшенні оборотів двигуна. Подібна проблема може бути обумовлена ​​несправною дефрагментарною пружиною або зміною геометрії маховика.
  • Шум зчеплення на холостому ходу. Причина може ховатися в зношеному підшипнику або деформованій пружині диска.
  • Гул при вижатому зчепленні. Виною тому може бути ослаблення кріплень двигуна. Іноді до подібних проблем призводить пошкодження натискного диска, поломка маховика.
  • Зчеплення повністю не вимикається. Для відновлення його працездатності досить виконати очистку привідного вала від масла. Якщо це не подіє, тоді може знадобитися ремонт циліндра зчеплення.

Діагностувати несправність автомобіля і визначити причину поломки можна тільки за допомогою високоточної апаратури. Щоб не допустити виникнення більш серйозних проблем, звертайтеся в сервісний центр відразу після виявлення перших сигналів.

заміна зчеплення
монтаж зчеплення

5 ознак несправного зчеплення

  • Деформація натискного диска.
  • Надмірний знос шліців привідного вала.
  • Поломка демпферних пружин.
  • Дефект вилки зчеплення.
  • Пошкодження привідного диска.

Для вирішення подібних проблем досить виконати заміну циліндра зчеплення. Без адекватного ремонту дрібна несправність може спричинити за собою вихід з ладу важливих систем автомобіля.

Професійна допомога при заміні диска зчеплення

Якщо ви не хочете погіршити ситуацію, не намагайтеся самостійно відремонтувати машину. У такій справі необхідно розуміти, як влаштовані механізми і вузли транспортного засобу. Розумніше буде довірити цю роботу досвідченим фахівцям компанії нашого автосервісу. Наші співробітники мають в розпорядженні необхідні інструменти і запчастини, завдяки чому зможуть оперативно усунути будь-які несправності.
У процесі ремонту зчеплення механікам доводиться виконувати цілий ряд операцій. Щоб відновити його функції, потрібно повністю розібрати корпус. У цьому питанні важливо грамотно усунути поломку, почистити механізм і правильно зібрати конструкцію.

До уваги клієнтів!

При зверненні в наш автосервіс кожен клієнт може розраховувати на індивідуальний підхід, швидке проведення ремонту та бездоганне обслуговування. Щоб дізнатися ціну заміни зчеплення, перейдіть у відповідний розділ сайту або зв’яжіться з менеджером компанії по телефону.

Ціни на послуги СТО

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовте послугу зараз та отримайте знижку 5%.

Отримати знижку
Поділитися з друзями
© Copyright 2020 MakSi СТО центр . Сайт розроблено в PBB design
Call Now Button