Однією із затребуваних послуг в нашому автосервісі є діагностика і ремонт паливної системи автомобілів, оснащених як дизельним, так і бензиновим двигуном. Паливна система складається з паливного бака, магістралей, паливного насоса (або ПНВД), кількох фільтрів і механізму для отримання горючої суміші (як правило, карбюратор або більш поширений зараз інжектор). Всі ці складові рано чи пізно можуть прийти в непридатність і вимагати заміни, але під особливим впливом зовнішніх факторів знаходяться форсунки. Давайте розберемося, чому.
Як Ви знаєте, паливо, будь то бензин чи дизель, в нашій країні не відрізняється високою якістю, в той час як більшість двигунів сучасних машин іноземного виробництва через свою технологічність до якості «горючки» дуже вимогливі. Навіть заправляючи свого «залізного коня» на одній і тій же перевіреній АЗС не можна бути на 100% впевненим у безпеці палива – адже на його якість впливає безліч факторів, від особливостей конкретної партії до ступеня жадібності власника заправної станції. Різні смоли, важкі фракції, домішки і присадки можуть відкладатися на робочій поверхні форсунок дизельного двигуна і негативним чином впливати на його роботу. Причиною виходу з ладу системи подачі палива також може стати невчасна заміна паливного фільтра тонкого очищення. Радує той факт, що сучасні електромагнітні форсунки володіють великим ресурсом, проте чистка форсунок часом просто необхідна. Після того як Ви заглушили двигун, він ще довго залишається гарячим, а залишки дизпалива на форсунках перетворюються в нагар, раз по раз зменшуючи робочий переріз форсунки. Якщо довго відкладати процес промивки форсунок дизеля, його потужність сильно впаде.

відновлення форсунки
діагностика форсунки

Які ознаки можуть означати, що необхідна промивка форсунок дизельного двигуна?

  • «нервова», нестабільна робота двигуна на холостих обертах;
  • утруднення при запуску мотора (запуск не з першого разу, довга робота стартера і тд.);
  • зниження розгінної динаміки, млявий відгук на педаль газу;
  • провали тяги при русі, обгонах;
  • підвищена витрата палива;
  • двигун труїть, з вихлопної труби йде чорний дим, чутні легкі хлопки.

Всі перераховані вище фактори можуть бути викликані і іншими несправностями автомобіля, тому найнадійніший спосіб – провести діагностику паливної системи.

В залежності від ступеня забруднення форсунок дизеля фахівці автосервісу пропонують кілька способів промивання форсунок.

  • Перший спосіб – заливка промивної рідини, присадки до палива в бак – це скоріше профілактика забруднення, в важких випадках він не допоможе, але якщо двигун має невеликий пробіг, працює на хорошому паливі і має мінімум відкладень на форсунках – варіант підходить. Регулярне використання миючих присадок до палива значно знижує ризик утворення відкладень у паливній системі, проте якщо Ви вирішили почати користуватися такими присадками після того, як автомобіль вже «намотав» сотню і більше кілометрів – результат може бути різко негативним. Адже агресивна паливна присадка «відірве» сильні відкладення у всій паливній системі, а в тонких отворах, таких як форсунки, засмічення стане критичним.
  • Другий спосіб – промивка форсунок без демонтажу їх з двигуна. До паливної системі за допомогою шлангів приєднується спеціальна ємність з промивною рідиною (як правило це сольвент і аналоги). Двигун запускається і працює на отриманій суміші, яка, будучи паливом, за своїми властивостями набагато активніше розчиняє відкладення. Паливний бак, фільтр, паливний насос і магістралі при такому способі не задіяні. Мінус даного способу – неможливість об’єктивно і візуально оцінити стан форсунок до / після промивання.
  • Третій спосіб – промивка форсунок зі зняттям. При такому підході можлива як промивка форсунок розчинником, так і чистка форсунок ултьтразвуком. Ультразвук по ефективності сильно обганяє попередні способи, а якість очищення при цьому максимальна. При такому способі наші майстри також перевіряють ступінь зносу пружини і запірної голки форсунки, ступінь деформації розпилювача, а після чищення в найсуворішій чистоті перевіряють і регулюють її. Якщо форсунка нерозбірна, часто рекомендується її замінити.

До уваги клієнтів!

Послуга відновлення дизельних форсунок – перевірене рішення за відносно невеликі гроші, що допомагає відновити показники двигуна, не вдаючись до дорогого ремонту. Періодичне проведення цієї процедури гарантує безпроблемну роботу паливної системи протягом довгих років.

Ціни на послуги СТО

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовте послугу зараз та отримайте знижку 5%.

Отримати знижку
Поділитися з друзями
© Copyright 2020 MakSi СТО центр . Сайт розроблено в PBB design
Call Now Button