Заміна ременя ГРМ проводиться планово відповідно до карти регламентних робіт заводів виробників або пробігу до 100 000 км і запобігає негативним наслідкам його розриву, що приводить до значних матеріальних збитків. Замінити ремінь ГРМ можна в нашому автосервісі.

заміна ГРМ
заміна ременя ГРМ

При цьому Ви отримаєте ряд переваг:

  • робота виконується з застосуванням професійного обладнання та інструменту (є обладнання по всіх марках);
  • досвідчені майстри, які мають великий практичний досвід;
  • значна економія часу, фахівець проведе заміну протягом години;
  • автозапчастини – комплект ГРМ можна придбати у нас;
  • фірмова гарантія автосервісу;
  • рекомендації по експлуатації авто.

Коли треба міняти ремінь ГРМ

Заміна ременя ГРМ така ж регламентна робота як і заміна масла. Тільки вона робиться рідше і її вартість помітно дорожче. Ремінь ГРМ слід міняти раз в 100.000 км або раз в 5 років. Сам ремінь складається з матеріалів які під впливом високих і низьких температур, втрачають свою міцність і на ньому з’являються тріщини. Ремінь постійно відчуває навантаження, і ці тріщини на ньому можуть привести до обриву. Найчастіше обрив ременя призводить до капітального ремонту двигуна. Щоб цього не сталося, заміну ременя ГРМ слід робити або по пробігу або за часом.

Довіривши ремонт фахівцям нашого автосервісу, ви отримаєте значну економію коштів, часу, нервів і максимально продовжите термін служби автомобіля.

Варте уваги!

Заміна ГРМ власними силами вимагає спеціальних інструментів і запчастин, і без значного досвіду процес не вигідний і навіть небезпечний.

Ціни на послуги СТО

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовте послугу зараз та отримайте знижку 5%.

Отримати знижку
Поділитися з друзями
© Copyright 2020 MakSi СТО центр . Сайт розроблено в PBB design
Call Now Button