Основні причини виникнення несправностей, коли потрібно ремонт або заміна задньої балки:

  • При русі автомобіля по неякісних дорогах на голчасті підшипники, що знаходяться в важелях, потрапляють агресивні речовини – бруд, пісок, сіль. Оскільки цей вузол знаходиться в безпосередній близькості з колесом, то він постійно піддається шкідливому впливу, що приводить до його зносу.
  • Надмірне завантаження автомобіля, що перевищує його допустиму вантажопідйомність. Це негативно позначається на голчастих підшипниках і веде до їх передчасного руйнування.

Оскільки задній міст оснащений торсіонної балкою, в ньому відсутні пружини, які відіграють роль амортизаторів. Конструкція балки складається з балки з запресованими пальцями, двох задніх важелів, двох комплектів голчастих підшипників і пари пластикових втулок – по одній на кожен важіль. В результаті попадання в відкриті гнізда голчастих підшипників води, бруду та інших абразивних речовин відбувається їх стирання. Ефект посилюється під тиском ваги самого автомобіля, а також додаткового завантаження.
Через певний час такої експлуатації голчасті підшипники задньої балки перетворюються в труху. Як наслідок – починають руйнуватися пальці, оскільки важелі без підшипників знаходяться в розбовтаному стані.

заміна балки
заміна задньої балки

Характерними ознаками руйнувань, на які кожен водій вже не може не звернути увагу, є:

  • Осідання автомобіля;
  • Положення задньої пари коліс відносно осі «доміком»;
  • З’явилося тертя колеса об арку;
  • Стук і гупання в області задньої балки при русі по нерівній дорозі.

Якщо ви виявили у себе хоча б одну з перерахованих ознак, неминучий ремонт або заміна балки.
Здійснити це можна двома способами:

  • Повна заміна балки на нову в комплекті з важелями і торсионами;
  • Ремонт, що включає при необхідності заміну підшипників, перепресовка нових пальців холодним способом, заміну сайлентблоків, установку нових важелів.

Слід зауважити, що другий спосіб займає набагато більше часу і ненабагато дешевше повної заміни.
Наші фахівці мають достатньо досвіду та знань, щоб з великою точністю продіагностувати автомобіль і правильно встановити причину поломки. Для цього ми використовуємо оригінальні сканери. Крім того, приміщення для ремонту оснащено найсучаснішим обладнанням, а на складі є всі необхідні для ремонтів деталі і запчастини. У разі відсутності оригінальної деталі ми зуміємо правильно підібрати якісний аналог.

Пам'ятайте!

Своєчасна кваліфікована заміна важеля – ціна вашої безпеки на дорозі!

Ціни на послуги СТО

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовте послугу зараз та отримайте знижку 5%.

Отримати знижку
Поділитися з друзями
© Copyright 2020 MakSi СТО центр . Сайт розроблено в PBB design
Call Now Button