Коригування одометра може знадобитися власнику автомобіля з різних причин. Ось основні з них:

  • заміна спідометра на інший,
  • заміна двигуна з відомим пробігом,
  • зміни показань перед продажем автомобіля.

У всіх цих випадках коригування одометра проводиться як в меншу, так і в більшу сторону в залежності від конкретного випадку.

коригування одометра
коректування одометрів

Ми проводимо коригування цифрових одометрів різними методами: через діагностичний роз’єм, через роз’єм приладової панелі, або програматором з випаюванням мікросхеми пам’яті, процесора. Спосіб, який використовується для даної операції, залежить від типу панелі приладів і марки автомобіля. Далеко не на всіх авто коригування одометра є простим стандартним завданням. Ми беремося тільки за ті машини, на які у нас є обладнання та програми для безпечного виконання даної процедури.

Якщо ви хочете виправити пробіг на бажаний, зателефонуйте і уточніть можливість зробити це у нас. Найпоширеніші моделі зазвичай вивчені і перевірені в роботі. Крім того, у багатьох автомобілях значення пробігу зберігається не тільки в приладовій панелі, але і в деяких інших блоках: ABS, BSI, BCM, ECU. Максимально правильне коригування одометра проводиться з виправленням у всіх перерахованих блоках, проте вартість процедури в цьому випадку значно зростає.
Іноді коригування пробігу може знадобитися після пошкодження вмісту EEPROM і відсутності показань пробігу, в цьому випадку потрібно відновити оригінальний дамп пам’яті. Зазвичай це відбувається вкрай рідко (якщо саме по собі), або як результат невдалого коригування через діагностичний роз’єм приладами, які не могли коректно працювати з цією панеллю.
Коригування одометра зі зняттям приладової панелі найбільш трудомістка процедура, що вимагає максимальної акуратності. Часто для доступу до потрібної мікросхемі EEPROM або CPU необхідно знімати стрілки приладів, рідкокристалічні екрани на шлейфах. При неякісному монтажу можуть з’явитися похибки в показаннях спідометра, тахометра. Однак при цьому шанс зіпсувати програмну частину мінімальний, адже завжди робиться попередній бекап вмісту EEPROM або процесора, який завжди можна повернути назад, якщо щось пішло не так, на відміну від методу коригування через діагностичний роз’єм.

До уваги клієнтів!

Якщо не працює одометр або необхідне коригування пробігу, ми завжди раді Вас бачити в нашому автосервісі. Ми виконаємо всі роботи максимально акуратно в короткі терміни за доступною ціною.

Ціни на послуги СТО

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовте послугу зараз та отримайте знижку 5%.

Отримати знижку
Поділитися з друзями
© Copyright 2020 MakSi СТО центр . Сайт розроблено в PBB design
Call Now Button