Мотор піддається постійним навантаженням, в силу чого згодом потребує ремонту або повної заміни. Якщо ремонт двигуна недоцільний за ціновими параметрами, силовий агрегат замінюється повністю. Завдяки новітньому обладнанню, зняття / установка мотора в нашому автосервісі відбувається в короткі терміни за вигідним цінами. Моделі сучасних транспортних засобів вже не мають номерних знаків ДВЗ і їх не потрібно буде реєструвати, а мотори старіших автомобілів можна замінити частково.

Що таке часткова заміна двигуна?

Одним з основних методів може стати заміна мотора без навісних технічних механізмів та вузлів, куди входять:

  • Електропроводка і датчики встановлених виконавчих пристроїв;
  • Турбонагнітачі;
  • Електронні блоки управління;
  • Насоси високого тиску;
  • Повітряний і масляний трубопровід;
  • Прокладки та інші деталі.

До часткової заміни двигуна відноситься і заміна блоку поршневої системи, де корпус встановлюється зі старого ДВЗ. Ви зможете вибрати найбільш правильний варіант, тільки, довірившись профільному фахівцю нашого автосервісу. Такий спосіб дозволяє економити кошти і звільняє від переоформлення силового агрегату.

заміна двигуна
заміна мотора

Як відбувається монтаж / демонтаж двигуна в нашому автосервісі?

Наш автосервіс вже давно надає якісні послуги по ремонту всіх систем і технічних вузлів різних марок автомобілів. Фахівці мають в своєму розпорядженні новітнє обладнання, необхідні інструменти і досвід роботи, що дозволяє виконувати будь-які складні операції на найвищому рівні.
Необхідність повної заміни двигуна може бути в декількох випадках:

  • Перехід на дизель або на більший чи менший об’єм;
  • Ремонт коштує дорожче;
  • Занадто стара модель агрегату, на яку неможливо купити запчастини;
  • Наслідки ДТП.

Операції із заміни силового агрегату є досить трудомісткими і складними, тому довірити їх можна тільки досвідченим фахівцям. На всі проведені роботи майстрами нашого автоцентру, ми надаємо гарантію. При складанні ДВЗ повністю перевіряється його герметичність, видаляється все старе мастило і наноситься нове, а також змінюється моторне масло. Час проведення робіт залежить від складності ремонту та становить мінімум 5 годин.

Заходи безпеки

Після капремонту або заміни двигуна власник транспортного засобу повинен дотримуватися певних заходів безпеки. Перший час швидкісний режим не може перевищувати 100 км/г. Слідкуйте за датчиками приладів і рівнем технічних рідин.

Ціни на послуги СТО

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовте послугу зараз та отримайте знижку 5%.

Отримати знижку
Поділитися з друзями
© Copyright 2020 MakSi СТО центр . Сайт розроблено в PBB design
Call Now Button