У нашому автосервісі заміна коробки передач: заміна АКПП і МКПП –  зняття та установка виконується професійно і з гарантією. Всі роботи, в тому числі ремонт трансмісії автомобілів, виконуються досвідченими майстрами, якісно і недорого. Ціна включає тільки роботи без запчастин і витратних матеріалів.

заміна кпп авто
заміна коробки передач

Механічна коробка перемикання передач (далі КПП) залишається найбільш популярною серед автомобілістів, з огляду на її високу надійність і простоту обслуговування. Механічна КПП призначена для плавної зміни передач в КПП, якою водій керує вручну. Можуть бути 4-х, 5-ти і навіть 6-ти ступінчасті коробки передач. Зазвичай перемикання передач здійснюється важелем КПП розташованим на підлозі автомобіля, рідше зустрічаються моделі з керуванням КПП на кермі. Як правило, перші дві передачі мають найбільші передавальні числа, як наслідок найбільш повно передають високий крутний момент на колеса автомобіля. Коробка передач розташовується позаду двигуна і з’єднана з ним за допомогою перехідної ланки (картера), також безпосередньо з КПП виходить і карданний вал, який приводить в рух колеса автомобіля.
Принцип роботи ручної КПП дуже простий, і складається в зміні комбінації шестерень, які мають різне передавальне число, між собою. Будь-яка КПП складається з валів і шестерень на них одягнених, встановлених в корпус КПП. На шестернях є і муфти включення передачі. Так за допомогою зачеплення даних муфт з шестернями і відбувається зміна передач. Оскільки кутові швидкості вала і шестерень можуть бути різними, для їх зрівнювання створені синхронізатори КПП, що дозволяють включити потрібну передачу найбільш м’яко і плавно.

Основними несправностями КПП є:

  • хрускіт при перемиканні передач (як правило, винні синхронізатори);
  • мимовільні вимикання передач;
  • гул при їзді;
  • труднощі включення / вимикання передач.

Як видно, виявити дані несправності не складно, і з їх діагностикою може впоратися будь-який уважний автомобіліст.
Варто відзначити, що на початковому етапі здійснити ремонт простіше і, що важливо дешевше. Причиною несправності може бути синхронізатор, або сточені зуби однієї шестерні. При несвоєчасному ремонті, відбувається руйнування вже всіх наявних шестерень. В даному випадку може знадобитися заміна всіх шестерень, іноді і самої коробки перемикання передач. А це вже зовсім інші гроші. Тому при появі вищеперелічених симптомів, рекомендуємо негайно звертатися в наш сервіс, на якому визначать причину і зроблять ремонт за мінімальною ціною.

Ціни на послуги СТО

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовте послугу зараз та отримайте знижку 5%.

Отримати знижку
Поділитися з друзями
© Copyright 2020 MakSi СТО центр . Сайт розроблено в PBB design
Call Now Button