СТО MakSi центр у Львові пропонує клієнтам послуги з відновлення, заміни або ремонту сайлентблоків ходової частини автомобілів. Слід зазначити, що всі роботи, пов’язані з ремонтом і відновленням даних вузлів транспортного засобу, виконуються досвідченими, кваліфікованими фахівцями, прекрасно знайомими з усіма нюансами і тонкощами цього процесу. При цьому для забезпечення максимальної якості та довговічності проведених ремонтних робіт наші фахівці будуть використовувати найсучасніші технології і професійне обладнання. Таким чином, звернувшись в нашу компанію і вирішивши виконати ремонт сайлентблоків авто, ви отримаєте високий рівень сервісу, професійний підхід до виконання взятих на себе зобов’язань і використання в процесі проведення діагностичних і ремонтних робіт найсучаснішого обладнання.

заміна сайлентблоків
ремонт сайлентблоків

Як проводиться ремонт і заміна сайлентблоків автомобіля?

У будь-який комплекс заходів, що проводяться нашою компанією по ремонту або заміні сайлентблоків, входить обов’язкова діагностика транспортного засобу, в результаті проведення якої наші фахівці не тільки з’ясовують точний стан даних елементів, а й сповіщають клієнта про інші проблеми і несправності, присутніх в ходовій частини. При цьому дуже важливо пам’ятати, що навіть мінімальна несправність сайлентблоків може стати причиною розбалансування ходової частини автомобіля, що в свою чергу призведе до відхилення від траєкторії руху і стане причиною трагічних наслідків.
Для проведення ремонту, заміни або відновлення сайлентблоків транспортного засобу фахівці нашого сервісного центру виконають очищення ходової частини автомобіля від забруднень і проведуть діагностичні роботи, що дозволяють виявити чітку картину поломки. Наші фахівці мають великий практичний досвід роботи, постійно підвищують власну кваліфікацію і тому здатні виконати ремонт або заміну сайлентблоків будь-якого рівня складності в найкоротші терміни. Для того щоб отримати найбільш високий результат ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини або ті, що пройшли відновлення на нашому високотехнологічному обладнанні.

Відновлення або заміна сайлентблоков – що вибрати?

Не секрет, що сайлентблоки, що встановлюються навіть на найпрестижніші моделі автомобілів, мають середні показники по довговічності і зносостійкості. Пов’язано це з тим, що виробники транспортних засобів здебільшого заробляють не на продажу нових моделей автомобілів, а на виробництві та реалізації запасних частин. Таким чином, кожна заводська запасна частина виготовляється з усередненим ресурсом, по закінченні якого вона приходить в непридатність. Процедура відновлення сайлентблоків, яку пропонує потенційним клієнтам наш автоцентр, дозволяє не тільки повністю відновити цю запчастину, а й отримати довговічний, зносостійкий і надійний виріб.

Як проводиться відновлення сайлентблоків?

Відновлення сайлентблоків ходової частини автомобіля виконується нашими фахівцями на спеціалізованому, технологічному обладнанні. Сайлентблоки, що пройшли процедуру відновлення, в середньому служать в три рази довше, ніж ті, що були виготовлені на заводах і є оригінальними запчастинами. Слід також підкреслити, що використання спеціалізованої гуми, а також полімерних елементів дозволяє відновленим сайлентблокам не боятися впливу різних агресивних середовищ і мати більш високу стійкість до перепадів температурного режиму та інтенсивної експлуатації.

Ціни на послуги СТО

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовте послугу зараз та отримайте знижку 5%.

Отримати знижку
Поділитися з друзями
© Copyright 2020 MakSi СТО центр . Сайт розроблено в PBB design
Call Now Button